Aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos

Buriavimo kursai pradedantiesiems

Mokoma buriuoti grupėse, tačiau kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. Išmoksite teorinių dalykų: suprasti vėjo kryptis, pažinsite burlenčių tipus, susipažinsite su saugaus plaukiojimo taisyklėmis, sužinosite apie buriavimo galimybes Lietuvoje, išmoksite skaityti vėjo prognozes, suvoksite vairavimo principus bei posūkius krante ant treniruoklio. Praktinėje dalyje: suprasite burės veikimą, išmoksite takeluoti burę, kas ypač svarbu savarankiškam buriavimui, gebėsite atsistoti, išsikelti burę ir plaukti, išmoksite plaukti į vėją ir pavėjui, išmoksite vairuoti bei atlikti posūkius vandenyje, gebėsite grįžti į vietą, iš kurios pajudėjote, užsikrėsite aistra buriavimui. Į kainą įskaičiuota: mokymuisi skirtas inventorius – lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė, instruktoriaus darbas.

Trukmė: 6 val., dvi dienas po 3 valandas

Kaina: 100 Eur

Dviejų dienų žygis 10-vietėmis kanojomis

Priekulė – Lankupiai – Karaliaus Vilhelmo kanalas – Dreverna – Naglių gamtinis rezervatas – Juodkrantė – Svencelė – Dreverna

Tai 2 dienų žygis baidarėmis su nakvyne Drevernoje aplankant žemyninį ir Nerijos pamarį. Maršruto ilgis apie 50 km, sudėtingumas I kategorija. Pasiūlymą sudaro: kanojų nuoma dviems paroms, apgyvendinimas kempingo nameliuose arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 2 dienos

Žygis baidarėmis „Drevernos apylinkės“

Priekulė – Lankupiai – Karaliaus Vilhelmo kanalas –Dreverna

Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas dešimtvietėmis kanojomis arba baidarėmis Minijos upe ir kanalu. Maršruto ilgis apie 23 km. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 1 diena

Žygis 10-vietėmis kanojomis „Sujungti krantus“

Dreverna – Naglių gamtinis rezervatas – Juodkrantė – Svencelė – Dreverna. I kategorijos maršruto ilgis 24 km. Iš Drevernos mažųjų laivų uosto irkluojame per Kuršių marias Naglių gamtos rezervato link. Čia pamatysite Lietuvos stebuklą ir išskirtinį vaizdą – Mirusias kopas. Vos už kelių yrių – vienas iš gražiausių ilgiausio Lietuvos miesto perliukų – Juodkrantės miestelis. Pagal Jūsų pageidavimą galime suorganizuoti maitinimą arba žuvies užkandžių pikniką. Pailsėję Juodkrantėje per Kuršių marias grįžtate į žemyną.

Trukmė: 1 diena

 

Žygis baidarėmis „Į Mingę“

Maršuto Mingė – Dreverna ilgis 27 km. Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas baidarėmis Minijos upe ir Karaliaus Vilhelmo kanalu. Iš Mingės mikroautobusas parveš Jus į Drevernos mažųjų laivų uostą. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 1 diena