Aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos

Buriavimo kursai pradedantiesiems

Mokoma buriuoti grupėse, tačiau kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. Išmoksite teorinių dalykų: suprasti vėjo kryptis, pažinsite burlenčių tipus, susipažinsite su saugaus plaukiojimo taisyklėmis, sužinosite apie buriavimo galimybes Lietuvoje, išmoksite skaityti vėjo prognozes, suvoksite vairavimo principus bei posūkius krante ant treniruoklio. Praktinėje dalyje: suprasite burės veikimą, išmoksite takeluoti burę, kas ypač svarbu savarankiškam buriavimui, gebėsite atsistoti, išsikelti burę ir plaukti, išmoksite plaukti į vėją ir pavėjui, išmoksite vairuoti bei atlikti posūkius vandenyje, gebėsite grįžti į vietą, iš kurios pajudėjote, užsikrėsite aistra buriavimui. Į kainą įskaičiuota: mokymuisi skirtas inventorius – lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė, instruktoriaus darbas.

Trukmė: 6 val., dvi dienas po 3 valandas.  Kaina: 100 Eur

Jėgos aitvarų kursai

Tandeminis plaukimas su patyrusiu instruktoriumi naudojant vieną lentą bei jėgos aitvarą. Jėgos aitvarų kursai trunka 8val. per kurias neišmokti neįmanoma. Minlentės naujiena ne tik marių pakrantėje, bet ir Lietuvoje!

Žygis baidarėmis arba 10-vietėmis kanojomis „Drevernos apylinkės“

Priekulė – Lankupiai – Karaliaus Vilhelmo kanalas –Dreverna

Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas dešimtvietėmis kanojomis arba baidarėmis Minijos upe ir kanalu. Maršruto ilgis apie 23 km. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galite užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį. Trukmė: 1 diena

Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Nemuno deltos regioninis parkas ne veltui vadinamas paukščių rojumi. Kasmet pavasarinių ir rudens migracijų metu čia apsistoja įspūdingi sparnuočių būriai. Pavasarį per dieną be didelių pastangų galima pamatyti net iki 100 rūšių paukščių, vasarą – drugių ir vabzdžių įvairovę. Ekskursijos metu turėsite galimybę išvysti unikalų gamtos kraštovaizdį, susipažinti su laukiniais paukščiais ir žvėrimis iš nedidelio atstumo ar juos įsiamžinti. Trukmė: nuo 6 iki 8 val. Kaina: nuo 15 Eur/val.

ŽvejOK Kintuose!

Kviečiame sumerkti meškeres į tvenkinį! Smagiai praleiskite laiką ant tvenkinio kranto, o mes Jums suorganizuosime žvejybos varžybas. Jums nereikės vežtis nei meškerės, nei masalo, viskuo pasirūpinsime mes. Dalyvauti gali ir maži, ir dideli. Po smagių varžybų pakviesime Jus į „Pirties namą“, kur galėsite aptarti varžybas, pasipliuškenti kubile bei praleisti laiką pirtyje. Nei žvyno, nei…!  Į kainą įskaičiuota: tvenkinio rezervacija, žvejybos įranga, masalas, teisėjo paslaugos, pirtis, kubilas ir žuvienė. Trukmė:  4 val. varžybos ir 2 val. pirtis.  Kaina:  40 Eur/asm. grupėms nuo 15-20 asmenų

Dviračiais aplink Rusnę

Sėskite vienai dienai ant dviračio ir pagaukite Rusnės dvasią.  Aplankykite gražiausius salos kampelius, kur neužklysta žmogus. Pasileiskite lauko keliukais per pievų platybes,  paklaidžiokite pylimais ir pakrantėmis palei 6 upių tinklą ir Kuršių marias. Aplankykite Rusnės miestelį ir visus kaimus saloje, pasigerėkite nepakartojamais laukinės gamtos vaizdais. Jūsų laukia 3 tiltai, etnografinė žvejo sodyba, Uostadvario polderio muziejus, švyturys ir paukščių stebėjimai. Pasiūlymą galima koreguoti pagal Jūsų pageidavimus. Maršruto ilgis – 25 km. Trukmė – apie 6 val. Kaina: nuo 15 Eurų.

Aukštumalos paslaptys

Pasinerkite į nuotykius Aukštumaloje basomis arba guminiais batais! Įveikite įvairias gamtines kiūtis, šokinėjant per kanalus, brendant, sušlampant. Suraskite ten pasislėpusią saulašarę, įsimeskite į burną saują spanguolių, parsineškite puokštę viržių ir gailių. Atraskite šimtus ežerokšnių. Sužinokite, kokiais turtais pelkė mus apdalija ir kodėl ją verta saugoti. Galimi individualūs pasiūlymai. Trukmė: 2-4 val. Kaina: nuo 25 Eur/asm.