Aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos

Buriavimo kursai pradedantiesiems

Mokoma buriuoti grupėse, tačiau kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. Išmoksite teorinių dalykų: suprasti vėjo kryptis, pažinsite burlenčių tipus, susipažinsite su saugaus plaukiojimo taisyklėmis, sužinosite apie buriavimo galimybes Lietuvoje, išmoksite skaityti vėjo prognozes, suvoksite vairavimo principus bei posūkius krante ant treniruoklio. Praktinėje dalyje: suprasite burės veikimą, išmoksite takeluoti burę, kas ypač svarbu savarankiškam buriavimui, gebėsite atsistoti, išsikelti burę ir plaukti, išmoksite plaukti į vėją ir pavėjui, išmoksite vairuoti bei atlikti posūkius vandenyje, gebėsite grįžti į vietą, iš kurios pajudėjote, užsikrėsite aistra buriavimui. Į kainą įskaičiuota: mokymuisi skirtas inventorius – lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė, instruktoriaus darbas.

Trukmė: 6 val., dvi dienas po 3 valandas

Kaina: 100 Eur

Jėgos aitvarų kursai

Tandeminis plaukimas su patyrusiu instruktoriumi naudojant vieną lentą bei jėgos aitvarą.

Jėgos aitvarų kursai trunka 8val. per kurias neišmokti neįmanoma.

Dviračiais aplink Rusnę

Sėskite vienai dienai ant dviračio ir pagaukite Rusnės dvasią.  Aplankykite gražiausius salos kampelius, kur neužklysta žmogus. Pasileiskite lauko keliukais per pievų platybes,  paklaidžiokite pylimais ir pakrantėmis palei 6 upių tinklą ir Kuršių marias. Aplankykite Rusnės miestelį ir visus kaimus saloje, pasigerėkite nepakartojamais laukinės gamtos vaizdais. Jūsų laukia 3 tiltai, etnografinė žvejo sodyba, Uostadvario polderio muziejus, švyturys ir paukščių stebėjimai.

Maršruto ilgis – 25 km. Trukmė – apie 6 val. Kaina nuo 15 Eurų. Pasiūlymą galima koreguoti

Dviejų dienų žygis 10-vietėmis kanojomis

Priekulė – Lankupiai – Karaliaus Vilhelmo kanalas – Dreverna – Naglių gamtinis rezervatas – Juodkrantė – Svencelė – Dreverna

Tai 2 dienų žygis baidarėmis su nakvyne Drevernoje aplankant žemyninį ir Nerijos pamarį. Maršruto ilgis apie 50 km, sudėtingumas I kategorija. Pasiūlymą sudaro: kanojų nuoma dviems paroms, apgyvendinimas kempingo nameliuose arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 2 dienos

Žygis baidarėmis „Drevernos apylinkės“

Priekulė – Lankupiai – Karaliaus Vilhelmo kanalas –Dreverna

Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas dešimtvietėmis kanojomis arba baidarėmis Minijos upe ir kanalu. Maršruto ilgis apie 23 km. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 1 diena

Žygis 10-vietėmis kanojomis „Sujungti krantus“

Dreverna – Naglių gamtinis rezervatas – Juodkrantė – Svencelė – Dreverna. I kategorijos maršruto ilgis 24 km. Iš Drevernos mažųjų laivų uosto irkluojame per Kuršių marias Naglių gamtos rezervato link. Čia pamatysite Lietuvos stebuklą ir išskirtinį vaizdą – Mirusias kopas. Vos už kelių yrių – vienas iš gražiausių ilgiausio Lietuvos miesto perliukų – Juodkrantės miestelis. Pagal Jūsų pageidavimą galime suorganizuoti maitinimą arba žuvies užkandžių pikniką. Pailsėję Juodkrantėje per Kuršių marias grįžtate į žemyną.

Trukmė: 1 diena

 

Žygis baidarėmis „Į Mingę“

Maršuto Mingė – Dreverna ilgis 27 km. Nesudėtingas, kupinas malonių įspūdžių ir naujų potyrių maršrutas baidarėmis Minijos upe ir Karaliaus Vilhelmo kanalu. Iš Mingės mikroautobusas parveš Jus į Drevernos mažųjų laivų uostą. Pasiūlymą sudaro: baidarių nuoma vienai dienai, apgyvendinimas kempingo nameliuose su terasa ir virtuve arba kempingo palapinių aikštelėje. Papildomai galima užsisakyti pikniką, žuvienę, rūkytą, keptą žuvį.

Trukmė: 1 diena

ŽvejOK Kintuose!

Kviečiame sumerkti meškeres į tvenkinį! Smagiai praleiskite laiką ant tvenkinio kranto, o mes Jums suorganizuosime žvejybos varžybas. Jums nereikės vežtis nei meškerės, nei masalo, viskuo pasirūpinsime mes. Dalyvauti gali ir maži, ir dideli. Po smagių varžybų pakviesime Jus į „Pirties namą“, kur galėsite aptarti varžybas, pasipliuškenti kubile bei praleisti laiką pirtyje. Nei žvyno, nei…!

Į kainą įskaičiuota: tvenkinio rezervacija, žvejybos įranga, masalas, teisėjo paslaugos, pirtis, kubilas ir žuvienė.

Trukmė:  4 val. varžybos ir 2 val. pirtis.  Kaina:  40 Eur/asm. grupėms nuo 15-20 asmenų