Pramoginiai plaukimai

Pramoginiai plaukimai

Pramoginiai plaukiojimai laivu „Aisytė“ ir kateriu Luknelė

Laivas išplaukia iš Minijos kaimo. Laive veikia baras, audio gidas. Kelionės metu vaišinatės laive virta žuviene, šešių rūšių rūkyta žuvimi, grožitės gamta, technikos statiniais ir gyvenviečių architektūra.

3 valandų maršrutas. Minijos kaimas – Upaitės upė – Kuršių marios – Atmatos upė – Uostadvaris – Krokų lanka – Minijos kaimas.

6 valandų maršrutas. Minijos kaimas – Upaitės upė – Kniaupo įlanka – Kuršių marios – Nida – Uostadvaris – Minijos kaimas.

Kaina: 360/580€ plaukimas + maitinimas 12€/asm. Kateris iki 8asmenų 1 val. 65€

 

Kelionė laivu „Ventainė“

Kelionės 50 vietų laivu “Ventainė“ arba greitaeigiais kateriais (5-8vietų) iš Ventainės keleivinės prieplaukos įvairiais maršrutais. Plaukimai į žūklę su gidu. Kelionių metu siūlome paskanauti žuvienės ir užkandžių laive.

Ventainė – Ventės ragas – Meilės salos – Atmatos upė – Uostadvaris – Krokų lanka – Minijos kaimas – Upaitė – Kniaupos įlanka – Ventės ragas – Ventainė. 4 val. Kaina 360 Eur

Ventainė – Kuršių marios – Preila – Pervalka – Mirusios kopos – Ventės ragas – Ventainė. 4 val. Kaina 360 Eur

Ekskursija pramoginiu kateriu arba laivu Pakalnės upe

Ekskursijos pradžia pasirinktinai iš Minijos kaimo, Rusnės arba Šilutės. Maršrutas: Atmatos upė – Pakalnės upė – Kuršių marios – Ventės ragas – Uostadvaris. Pakeliui, jei oras geras, sustosime išsimaudyti smėlėtame pliaže. Galima pasirinkti 1 valandos norimą edukacinę programą: žolininko, laivadirbio, muziejaus,  žuvies degustacijos.

Grupei pageidaujant aplankome Uostadvario švyturį ir muziejų.  Visur lydi gidas arba gidas kapitonas. Pasistipriname vienoje iš sodybų arba rengiamas piknikas laive ar pakrantėje. Galimos varžybos valtimis, estafetės. Vandens pramogos.

Trukmė: 4-6 valandos Kaina: nuo 30 Eur/asm.,  grupėms 4/8/12/20 asmenų

 

Išvyka pramoginiu kateriu

Siūlome pamiršti kasdienybę ir leistis į nepakartojamą kelionę vandeniu. Jums bus sudarytas individualus maršrutas, priklausantis nuo grupės dydžio, oro sąlygų, laiko, bei Jūsų pageidavimų. Nuostabi Nemuno deltos gamta, pakrantės, paukščiai. Galėsime sustoti ir aplankyti švyturius, vandens kėlimo stotį. Svarbiausia – nepamirškite fotoaparato!

Trukmė: 4 val. Kaina:  grupei: 50 Eur/val. Keleivių skaičius iki 7 asmenų

 

Pramoginis 1 dienos plaukimas greitaeigiu kateriu „Maxum“

Dreverna – Vilhelmo kanalas – Kintai – Uostadvaris – Ventainė – Kuršių marios – Dreverna.

Iš Drevernos mažųjų laivų uosto Karaliaus Vilhelmo kanalu ir Minijos upe plauksite Kintų link. Sustojame turizmo komplekse „Mėlynasis karpis“, kur turėsite galimybę paskanauti tradicinių pamario krašto žuvies patiekalų. Pasiekę Uostadvarį sustojame apžiūrėti vandens kėlimo stoties muziejų arba lipame į švyturį apžvelgti Nemuno deltos regioninį parką iš viršaus. Nemunu plauksime kito sustojimo link – „Ventainės“, grožėsimės Nemuno pakrantėmis, Ventės ragu. „Ventainės“ poilsiavietėje laivas stovės 40 min. Kuršių mariomis grįšime į Dreverną.

Trukmė: 7 val. Kaina: 600 Eur/grupei iki 8 asmenų

„Pažink pamario vandens kelius“

Ekskusija laivu po Nemuno deltos regioninio parko vandenis su profesionaliu gidu ir žuvies degustacija! Ekskursijos metu aplankysite tokias mūsų krašto įžymybės kaip Minijos kaimą – Lietuviškąją Veneciją, Uostadvario švyturį. Plaukdami laivu ranka pamosite Ventės ragui, įplauksite į Krokų lankos ežerą, aplankysite Kniaupo įlanką ir joje gyvenančius ir perinčius paukščius. Plaukdami laivu, grožėdamiesi aplinka ir klausydami gido, galėsite skanauti „Pamarietiškos“ žuvienės, įvairių rūkytų žuvų.

Trukmė: 4val. Kaina – 35 Eur / asm. grupėms nuo 25 iki 45 asm.

 

Vandens kruizas Dreverna – Juodkrantė – Dreverna 

Išvykimas iš Drevernos mažųjų laivų uosto į Juodkrantę. Turtingą Juodkrantės istoriją ekskursijos metu papasakos profesionalus charizmatiškas vietinis gidas.

Galėsite pasirinkti vieną iš ekskursijų:

  • Pasivaikščiojimas po prabangų Juodkrantės vilų kvartalą, susiformavusį 1860 – 1865 m. tarp prieplaukos ir kapinių. Čia buvo du dideli viešbučiai, daug išskirtinės architektūros privačių vilų ir pensionų.
  • Pasivaikščiojimas po Raganų kalną. Gerosios ir piktosios raganos, velniai, kitos pasakų būtybės savo pasakojimais ir istorijomis sužavės ir mažus, ir didelius. O gamtos mylėtojai pamatys Juodkrantės sengirę ir šimtus metų menančias parabolines kopas.

Papildomai siūlome užkandžius laive: kepta, rūkyta žuvis, žuvienė.

Trukmė: 2-2,5 val. priklausomai nuo laivo tipo Kaina: 180/230/270 Eur grupėms 8/20/50 asmenų