Apie mus

Apie mus

Pamario turizmo klasteris – asociacija, apjungusi 21 turizmo paslaugas teikiančią įmonę, įstaigą ir fizinį asmenį Klaipėdos ir Šilutės rajonuose, Klaipėdoje bei Neringoje.

Pamario turizmo klasteris kviečia į unikalų turistų ir žvejų mėgėjų kraštą Lietuvoje, turintį išvystytas kokybiškas rekreacines  ir vandens pramogas. Čia galima mėgautis ne tik romantišku poilsiu, pamario kultūros vertybėmis, pramoginiu plaukiojimu, galimybe pasigauti žuvį ar skanauti žuvies patiekalus,  bet ir ekstremaliais potyriais tramdant jėgos aitvarus, buriuojant bei dalyvaujant edukacinėse programose, kultūriniuose renginiuose.

Išskirtiniam smalsuoliui – kulinarinis kruizas  „ŽUVIES KELIAS“. Tai kulinarinis vandens turizmo maršrutas pamaryje, plaukiant Kuršių mariomis, Nemuno delta, Minija, Karaliaus Vilhelmo kanalu. Kruizo metu grožėsitės pamario gamta, aplankysite krašto lankytinus objektus, susipažinsite  su laivadirbyste, žvejybos istorija, ir, svarbiausia – paragausite žuvies kulinarinio paveldo patiekalų. Kruizo metu vaišinsitės Pamario krašto, Mažosios Lietuvos gastronomija: vietinių vandenų šešių rūšių rūkyta žuvimi, žuviene. Skanausite „Karališkąjį karpį“, kitus žuvies patiekalus bei mėgausitės desertu –  „kafija“, „šišioniškių vofeliais“, pyragais ir kitais tam kraštui būdingais patiekalais.

Galimybė rinktis skirtingo ilgio, trukmės maršrutus. Rengiami individualūs pasiūlymai

Laisva, skanu, unikalu – ŽUVIES KELIU!