Degustacijos

Degustacijos

Kulinarinis kruizas „Žuvies kelias“

Tai išskirtinis kulinarinis vandens turizmo maršrutas pamaryje, plaukiant Kuršių mariomis, Nemuno delta, Minija, Karaliaus Vilhelmo kanalu. Kruizo metu grožėsitės pamario gamta, aplankysite krašto lankytinus objektus, susipažinsite su laivadirbyste, žvejybos istorija, ir svarbiausia – paragausite žuvies kulinarinio paveldo patiekalų. Kruizas unikalus tuo, kad plaukiama net keturiais vandenimis greitaeigiais kateriais. Galimybė rinktis skirtingo ilgio, trukmės maršrutus.
Rengiami individualūs pasiūlymai.
Trukmė: viena diena. Kaina: nuo 170 Eur/asm., 10-30 asmenų grupei. www.klaipedosrajonas.lt

Pamarietiškos žuvies degustacija

Pamario kraštas – žuvies kraštas, o ir žuvis pas mus TIKRA ir SKANI! Degustacijos metu skanausite: PAMARIETIŠKOS žuvienės, rūkytos žuvies, šaltų žuvies užkandžių bei karštų žuvies patiekalų. Viską vainikuos prie patiekalų priderinti gėrimai ir desertas. Žuvis, kurią skanausite yra užauginta mūsų UAB „Kintai“ žuvininkystės tvenkiniuose. Esant geram orui, degustacija vyksta lauko terasoje. PAŽADAM, būsit sotūs, sukąsti uodų ir smagiai praleidę laiką!  RAGAUJAM?       

Trukmė: 3 val. Kaina: 50 Eur/asm., grupėms nuo 15 iki 25 asm. www.kintai.lt

Pažintinė programa vyninėje „MEMEL Wine“ 

Pažintis  su vyndariu ir jo šeimos istorija. Pažintinė ekskursija po vyninę, visų MEMEL Wine vynų degustacija. Vyno istorijos ir diskusijos apie lietuvišką vyną bei naminių brandintų sūrių derinimas prie vyno. Priimamos grupės iki 50 asmenų, būtina išankstinė registracija. Degustacijos vedamos lietuvių, anglų kalbomis.

Trukmė: 1 val. Kaina: nuo 15 Eur/asm. www.memeliovynas.lt

„Rusne Villa“ bajoriška vakarienė

Autentiška  Mažosios Lietuvos dvarininkų valgių ir gėrimų degustacinė vakarienė su edukacine programa privačioje salėje.

Trukmė: 3 4 val.   Kaina: 43 – 48 Eur/asm.

www.villarusne.lt

Restoranas „Dreverna“ – vakarienė „Ant marių kraštelio“

Restorane „Dreverna“ (iki 300 žm.) rafinuotas patiekalų meniu ir elegantiškas pateikimas Jus nustebins ir pakerės. Tai puiki vieta kavos puodeliui ar romantiškai vakarienei su vaizdu į jachtų uostą ir Mirusias kopas. Atvykite su šeima, pavalgyti verslo pietus arba surenkite asmeninę šventę! 

Vakarienės „Ant marių kraštelio“ metu kviečiame paragauti mūsų pamario žvejų žmonų ypatingoms progoms gaminamo patiekalo – lydekos maltinukų, o užkandžius gaminame tik iš čia pat Kuršių mariose, mūsų kaimo žvejų pagautos šviežios žuvies, kurią jie tik ką pagavę pristato tiesiai į restoraną!

Trukmė: apie 2 val.   Kaina: nuo 20 Eur/asm. www.dreverna.lt