Pramogos

Pramogos

Buriavimo kursai pradedantiesiems

Mokoma buriuoti grupėse, tačiau kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. Išmoksite teorinių dalykų: saugaus plaukiojimo taisykles, suprasti vėjo kryptis, suvoksite vairavimo principus bei posūkius krante ant treniruoklio. Praktinėje dalyje: suprasite burės veikimą, išmoksite takeluoti burę, gebėsite atsistoti, išsikelti burę ir plaukti. Išmoksite plaukti prieš vėją ir pavėjui, vairuoti bei atlikti posūkius vandenyje. Gebėsite grįžti į vietą, iš kurios pajudėjote. Užsikrėsite aistra buriavimui!

Į kainą įskaičiuota: lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė, instruktoriaus darbas.

Trukmė: 6 val., dvi dienas po 3 valandas.  Kaina: 100 Eur

Jėgos aitvarų kursai

Tandeminis plaukimas su patyrusiu instruktoriumi naudojant vieną lentą bei jėgos aitvarą. Jėgos aitvarų kursai trunka 8 val., per kurias neišmokti neįmanoma! Kaina: 50 Eur/valanda.

SPA DREVERNA  NAUJIENA!

SPA paslaugų kompleksas Drevernos uoste – tai Jūsų kokybiško poilsio garantas visais metų laikais! Kviečiame apsilankyti 2020 m. įrengtame SPA Dreverna komplekse, kurį sudaro suomiška ir turkiška pirtys, 25 vietų sūkurinė vonia, Šarko dušai, lauko kubilas ir šildomas lauko baseinas (vasaros sezono metu). Priimame ir dienos lankytojus ir privačius užsakymus (galite išsinuomoti suomišką pirtį, lauko kubilą arba visą kompleksą).

Trukmė: nuo 2 val. Kaina: nuo 14 Eur/dienai. Vaikams iki 4 metų nemokamai.

Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Nemuno deltos regioninis parkas ne veltui vadinamas paukščių rojumi. Kasmet pavasarinių ir rudens migracijų metu čia apsistoja įspūdingi sparnuočių būriai. Pavasarį per dieną be didelių pastangų galima pamatyti net iki 100 rūšių paukščių, vasarą – drugių ir vabzdžių įvairovę. Ekskursijos metu turėsite galimybę išvysti unikalų gamtos kraštovaizdį, susipažinti su laukiniais paukščiais ir žvėrimis iš nedidelio atstumo ar juos įsiamžinti. 

Trukmė: nuo 6 iki 8 val. Kaina: nuo 15 Eur/val.

ŽvejOK Kintuose!

Kviečiame sumerkti meškeres į tvenkinį! Smagiai praleiskite laiką ant tvenkinio kranto, o mes Jums suorganizuosime žvejybos varžybas. Jums nereikės vežtis nei meškerės, nei masalo, viskuo pasirūpinsime mes. Dalyvauti gali ir maži, ir dideli. Po smagių varžybų pakviesime Jus į „Pirties namą“, kur galėsite aptarti varžybas, pasipliuškenti kubile bei praleisti laiką pirtyje. Nei žvyno, nei…!  

Į kainą įskaičiuota: tvenkinio rezervacija, žvejybos įranga, masalas, teisėjo paslaugos, pirtis, kubilas ir žuvienė. Trukmė:  4 val. varžybos ir 2 val. pirtis.  Kaina:  40 Eur /asm. grupėms nuo 15-20 asmenų

Dviračiais aplink Rusnę

Sėskite vienai dienai ant dviračio ir pagaukite Rusnės dvasią.  Aplankykite gražiausius salos kampelius, kur neužklysta žmogus. Pasileiskite lauko keliukais per pievų platybes,  paklaidžiokite pylimais ir pakrantėmis palei 6 upių tinklą ir Kuršių marias. Aplankykite Rusnės miestelį ir visus kaimus saloje, pasigerėkite nepakartojamais laukinės gamtos vaizdais. Jūsų laukia 3 tiltai, etnografinė žvejo sodyba, Uostadvario polderio muziejus, švyturys ir paukščių stebėjimai. Pasiūlymą galima koreguoti pagal Jūsų pageidavimus. Maršruto ilgis – 25 km.  Trukmė: apie 6 val. Kaina: nuo 15 Eur

Dviračiais aplink Kuršių marias

Kelionė prasideda persikeliant Kuršių mariomis keltu iš Drevernos į Juodkrantę. Ten Jūsų lauks dviračiai. Maršruto pradžia Juodkrantėje, o pabaiga – Nidoje. Visos kelionės metu pravažiuosite Pervalką, Preilą, užsuksite į lankomus objektus bei trumpam atsipūsite prie jūros. Kelionės pabaigoje laivu plauksite į  Nemuno deltą, kur Jūsų lauks garuojanti vakarienė ir nakvynė.

Maršruto trukmė: apie 8-9 val. Kaina: nuo 54 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, nakvynė Rusnėje arba Mingėje, kelionė keltu Dreverna – Juodkrantė, Nida – Rusnė arba Mingė