Aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos

Buriavimo kursai pradedantiesiems

Mokoma buriuoti grupėse, tačiau kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. Išmoksite teorinių dalykų: saugaus plaukiojimo taisykles, suprasti vėjo kryptis, suvoksite vairavimo principus bei posūkius krante ant treniruoklio. Praktinėje dalyje: suprasite burės veikimą, išmoksite takeluoti burę, gebėsite atsistoti, išsikelti burę ir plaukti. Išmoksite plaukti prieš vėją ir pavėjui, vairuoti bei atlikti posūkius vandenyje. Gebėsite grįžti į vietą, iš kurios pajudėjote. Užsikrėsite aistra buriavimui!

Į kainą įskaičiuota: lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė, instruktoriaus darbas.

Trukmė: 6 val., dvi dienas po 3 valandas.  Kaina: 100 Eur. www.go2kite.lt

Jėgos aitvarų kursai

Tandeminis plaukimas su patyrusiu instruktoriumi naudojant vieną lentą bei jėgos aitvarą. Jėgos aitvarų kursai trunka 8 val., per kurias neišmokti neįmanoma! Kaina: 50 Eur/valanda. www.go2kite.lt

NAUJIENA Ekskursija pėsčiomis „Nuo Nidden iki Nidos“

Kviečiame nusikelti į XIX–XX a. Nidą ir sužinoti, kaip nedidelis žvejų kaimelis tapo Nidos miesteliu, šiandien esančiu Neringos administraciniu centru. Dalyvaudami ekskursijoje, išgirsite žvejų istorijas apie vietos gyvenimą ir buitį, sužinosite, kaip Nidą atrado dailininkai ekspresionistai ir kodėl būtent Nidoje vasarnamį pasistatė Nobelio premijos laureatas Thomas Mannas. Be to, paskaičiuosite svetimus pinigus: kiek atsiėjo Nidos evangelikų liuteronų bažnyčios statyba ir kokį atlyginimą gaudavo Nidos mokytojai? Pasivaikščiojimas nukels ir į niūriuosius Kuršių nerijos istorijos puslapius – du pasaulinius karus, ilgam įsirėžusius į nerijos gyventojų atmintį. Ekskursija vedama lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Trukmė: 2 valandos (3 km). Grupės dydis – nuo 10 iki 25 asmenų. Kaina: 5 Eur/asm. www.visitneringa.com

Ekskursija pėsčiomis „Nidos istorijos“

Tai nuotykių kupina kelionė, kurios metu aplankysite „Raganų kalno“ skulptūrų ekspoziciją, kormoranų perimvietę, Mirusias (Pilkąsias) kopas, Tomo Mano memorialinį muziejų, etnografines kapines su krikštais, Mizgirių gintaro muziejų, Parnidžio kopą. Sustoję Preiloje dalyvausite edukaciniame dailės užsiėmime „Parsivežk dalelę Neringos“. Galima rinktis iš dailės (iš surinktų gamtinių medžiagų kursite meninius koliažus) arba keramikos užsiėmimų (iš molio lipdysite suvenyrus). Skirta grupėms, keliaujančioms savo transporto priemone. Galimybė pasirinkti tik vieną iš paslaugų.

Grupėms nuo 5 iki 25 asmenų. Trukmė: 1,5–2 val. Atstumas: apie 3,5 km. Kaina: 5 Eur/asm. www.visitneringa.com

Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Paukščių stebėjimas puikus būdas praleisti laisvalaikį. Nemuno deltos regioninis parkas ne veltui vadinamas paukščių rojumi, kuris sutraukia paukščių stebėtojus. Kasmet pavasarinių ir rudens migracijų metu čia apsistoja įspūdingi sparnuočių būriai. Ekskursijos metu išvysite unikalų gamtos kraštovaizdį, susipažinsite su laukiniais paukščiais, aplankysite kultūros objektus. 

Trukmė: nuo 6 iki 8 val. Kaina: nuo 20 Eur/val. www.siluteinfo.lt

ŽvejOK Kintuose!

Kviečiame sumerkti meškeres į tvenkinį! Smagiai praleiskite laiką ant tvenkinio kranto, o mes Jums suorganizuosime žvejybos varžybas. Jums nereikės vežtis nei meškerės, nei masalo, viskuo pasirūpinsime mes. Dalyvauti gali ir maži, ir dideli. Po smagių varžybų pakviesime Jus į „Pirties namą“, kur galėsite aptarti varžybas, pasipliuškenti kubile bei praleisti laiką pirtyje. Nei žvyno, nei…!  

Į kainą įskaičiuota: tvenkinio rezervacija, žvejybos įranga, masalas, teisėjo paslaugos, pirtis, kubilas ir žuvienė. Trukmė:  4 val. varžybos ir PIRTIES NAMO rezervacija.  Kaina:  50 Eur /asm. grupėms nuo 15-20 asmenų. www.kintai.lt

Pramoginė kelionė „Vandens pramogos ir poilsis Nidoje“

Atvykę į pamarį apsistosite Lietuvos „Venecijoje“ – Mingės kaime, o pernakvoję sėsite į laivą. Išplaukę į Kuršių marias plaukiosite irklentėmis, vandens slidėmis, vandenlentėmis, pasivaržysite tarpusavyje medinių irklinių valčių varžybose „Surask žuvelę“, o po pramogų išvargę ir laimingi sugrįšite į laivą, kur Jūsų lauks kapitonai su karštais pietumis ir vietos gamintojų  produktų piknikas. Patogiu laivu plauksite pailsėti ir pasivaikščioti į Nidą.

Kelionės trukmė: 12 val. Kaina: derinama pagal individualų užsakymą. www.upaite.lt

Dviračiais aplink Kuršių marias

Kelionė prasideda persikeliant Kuršių mariomis keltu iš Drevernos į Juodkrantę. Ten Jūsų lauks dviračiai. Maršruto pradžia Juodkrantėje, o pabaiga – Nidoje. Visos kelionės metu pravažiuosite Pervalką, Preilą, užsuksite į lankomus objektus bei trumpam atsipūsite prie jūros. Kelionės pabaigoje laivu plauksite į  Nemuno deltą, kur Jūsų lauks garuojanti vakarienė ir nakvynė.

Maršruto trukmė: apie 8-9 val. Kaina: nuo 54 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos, nakvynė Rusnėje arba Mingėje, kelionė keltu Dreverna – Juodkrantė, Nida – Rusnė arba Mingė. www.upaite.lt