Degustacijos

Degustacijos

Kulinarinis kruizas „Žuvies kelias“

Tai išskirtinis kulinarinis vandens turizmo maršrutas pamaryje, plaukiant Kuršių mariomis, Nemuno delta, Minija, Karaliaus Vilhelmo kanalu. Kruizo metu grožėsitės pamario gamta, aplankysite krašto lankytinus objektus, susipažinsite su laivadirbyste, žvejybos istorija, ir svarbiausia – paragausite žuvies kulinarinio paveldo patiekalų. Kruizas unikalus tuo, kad visais keturiais vandenimis plaukiama keturių tipų laivais, kelionės metu persėdant iš vieno į kitą.

Galimybė rinktis skirtingo ilgio, trukmės maršrutus. Rengiami individualūs pasiūlymai.

Trukmė: viena diena Kaina: nuo 125 Eur/asm., 10-30 asmenų grupei

 

Pamarietiškos žuvies degustacija

Pamario kraštas – žuvies kraštas, o ir žuvis pas mus tikra ir skani! Degustacijos metu ragausite įvairių žuvies patiekalų: pamarietiška žuvienė, rūkyta žuvis, šalti užkandžiai bei karšti žuvies patiekalai. Visa skanaujama žuvis yra užauginta UAB „Kintai“ žuvininkystės tvenkiniuose. Degustacijos metu sužinosite apie įmonės žuvininkystės ūkio veiklą, Nemuno deltą, paskanausite vyno ar alaus. Esant geram orui degustacija rengiama ant tvenkinio kranto: pakviepuosite grynu oru, būsite sukąsti uodų, smagiai ir skaniai leisite laiką!  Ragaujam?

Trukmė: 3 val.  Kaina: 50 Eur/asm., ne mažiau 10 asmenų grupei

Turizmo paslaugų paketas „Pamario žuvėjų giliukiai“

„Pamario žuvėjų giliukiai“ (Pamario žvejų laimikiai) – turizmo paslaugų paketą sudaro pažintinė – pramoginė kelionė laivu po Nemuno deltą, rūkytos žuvies ir žuvienės degustacija, pažintinė programa su gidu po Pamario kraštą.

Pagal kiekvieno turisto poreikį galimi individualūs pasiūlymai: apgyvendinimas, papildomos pramogos, edukacinės programos.

Siūlomas maršrutas: Minijos upė – Minijos kaimas – Upaitės upė – Kniaupo įlanka – Kuršių marios – Atmatos upė – Uostadvaris – Krokų lankos ežeras – Minijos upė.

Trukmė: 3 val. Kaina: derinama pagal individualų užsakymą

„Rusne Villa“ degustacijų paketai

Autentiška bajorų valgių degustacinė vakarienė su edukacine programa.

Trukmė: 3- 4 val.   Kaina: 35 Eur/asm., grupei nuo 10 asmenų

 

Lietuviškų vynų degustacija su lietuvių bajorų užkandžiais prie vyno.

Trukmė: iki 2 val. Kaina: 25 Eur/asm., grupei nuo 10 asmenų

Vyno degustacija “MEMEL Wine” vyninėje

Atvykę į vyninę susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vynas, pavadintas Memelio miesto vardu, yra gaminamas pagal seną receptą, paveldėtą iš senelių. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Daugelį metų kaupta vyno gamybos patirtis ir aistra vyndarystei leido sukurti unikalų vyną, garsėjantį savo puikiu skoniu ir aromatu. Degustacijai bus pateikti visi vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su naminiu brandintu sūriu. Galėsite paragauti ir išsirinkti savo mėgstamiausią.

Pažintinės ekskursijos metu susipažinsite su vyno gamyba iš arčiau.

Priimame iki 36 svečių. Esant didesnėms žmonių grupėms derinama atskirai. Būtina išankstinė registracija.